10 %
تخفیف
مهلت خرید
میوه فروشی سینا بندرعباس

تمامی مشتریان عزیزی که طرف قرارداد با شرکت یکتا ارمغان خانواده می باشند ، هنگام مراجعه و خرید از میوه فروشی سینا واقع در بندرعباس  - خیابان اتوبوسرانی - روبروی نمایندگی سایپا از 10 % درصد تخفیف در هر خرید روزانه برخوردار می شوند.

میوه فروشی سینا انواع میوه ، سبزی و صیفی جات تازه برداشت روز را با نازلترین قیمت به شما استفاده کنندگان از یکتا کارت ارمغان  خانواده عرضه می کند .

تمامی خرید های خودتان را از میوه فروشی سینا به صورت حضوری با مراجعه با این میوه فروشی و به صورت غیر حضوری و تماس تلفنی ثبت کنید ، این فروشگاه پس از ثبت سفارش ، خرید های شما را در کوتاه ترین زمان ممکن از طریق پیک موتوری به آدرس مورد نظر شما در شهر بندرعباس ارسال می کند.

سفارش خودتان را از طریق شماره تماس ثبت کنید.ثبت سفارشات : 09172323247

شرایط استفاده
روزها و ساعات کاری میوه فروشی همه روزه از ساعت 7 صبح الی 23
میوه فروشی سینا داری پیک و سرویس دهی ارسال درب منزل می باشد
سفارشات خرید خودتان را به صورت تلفنی به میوه فروشی سینا اعلام کنید
انواع میوه های تازه روز در میوه فروشی سینا توزیع و عرضه می شود
ارائه 10% تخفیف ویژه برای مشتریانی که از یکتا کارت ارمغان خانواده استفاده می کنند.
آدرس : : بندرعباس . خیابان اتوبوسرانی .روبروی نمایندگی سایپا. میوه فروشی سینا
شماره تماس : : 09172323247
توضیحات تکمیلی میوه فروشی سینا

میوه فروشی سینا در بندرعباس انواع میوه ها ، سبزیجات و صیفی جات تازه برداشت روز را با مرغوب ترین و بالا ترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در شهر بندرعباس واقع در خیابان اتوبوسرانی ، روبروی نمایندگی ساپیا با 10 % درصد تخفیف به تمامی استفاده کنندگان از یکتا کارت ارمغان خانواده ارائه می کند.

شما مشتریان عزیز می توانید به صورت روزانه به صورت حضوری و غیر حضوری از طریق سفارش تلفنی انواع میوه ها ، سبزیجات و صیفی جات مورد نیاز خودتان را از میوه فروشی سینا با مناسب ترین قیمت و بالا ترین کیفیت محصولات سفارش دهید.

میوه فروشی سینا در بندرعباس گلشهر خیابان اتوبوسرانی از ساعت 7 صبح الی 23 آماده ارائه بهترین محصولات میوه و تره بار ، سبزی و صیفی جات تازه برداشت روز به تمامی مشتریان عزیز می باشد ، استفاده کنندگان از یکتا کارت ارمغان خانواده با مراجعه حضوری و غیر حضوری به این فروشگاه از 10 % تخفیف خرید انواع میوه ها ، سبزیجات و صیفی جات برخوردار می شوند.

نظرات
0 دیدگاه
شرکت یکتا ارمغان خانواده
اولین نفری باشید که برای این تخفیف دیدگاه مینویسید